אלפנט החברה למוסיקה – elephant djs

טיפים, רעיונות ודיונים

בלוג

כך נחליט איזו מוסיקה נרצה באירוע שלנו

אז הגעתם בשעה טובה אל תכנון כל פרט ופרט בחתונתכם המיוחלת, שכמובן הולכת להיות ללא צל של ספק החתונה הכי חמה בעיר מזה זמן רב, אז בחרתם אולם, סגרתם תאריך, בדקתם עם אלפנט החברה למוסיקה שהם פנויים בתאריך והנה הגעתם לפגישה בה נתבקשתם לספר בקצרה איזו מוסיקה תירצו בחתונתכם, הותקלתם ? לא נורא !

כך, בקלות תדעו איזו מוסיקה לבקש מתקליטני אלפנט החברה למוסיקה לנגן בחתונה.

ראשית נסו להיזכר בחתונות האחרונות שבהן הייתם כמוזמנים ואיזו מוסיקה גרמה לכם לשמוח, לחייך ולעוף באוויר.

לאחר מכן חישבו על קהל היעד שלכם, הקליינטים הלא הם המוזמנים J, הן אם מדובר במשפחות או בחברים איזו מוסיקה תשפיע עליהם הכי טוב שיש ותגרום להם ליהנות בצורה מקסימאלית מהערב.

כמו כן, זכרו שאין שום דבר פסול בלהגיע לדי ג'יי ולבקש ממנו לעשות את מה שהוא יודע טוב ביותר וזה להרקיד ולשמח את כלל המוזמנים על ידי קריאת קהל והתאמת המוסיקה לקהל עצמו.

נסו שלא לקבוע ולהטיל ווטו על דברים שעשויים להקפיץ את החתונה ולשפרה, בשורה האחרונה במידה והטלתם ווטו כזה או אחר והדבר יכול להיות הדבר המתאים ביותר בערב עצמו וייצור אווירה מטורפת ברחבה, התקליטן ימנע מלנגנו וזאת בגלל הווטו וזאת בעקבות בקשתכם.

וכמובן הטיפ הטוב ביותר, התחילו פשוט שמיעה של מוסיקה כדוגמאות ואופציות לחתונה עם אחד תקליטני אלפנט ולפי זאת נסו לפתח יחד עם התקליטן שלכם את הקו המוסיקלי יחדיו.

אז חייכו תמיד ותיהנו ממוסיקה איכותית

אלפנט החברה למוסיקה

השאר תגובה